slideshow picture slideshow picture slideshow picture

Tradičné Thajské masáže. Poznajte pravé umenie relaxácie prostredníctvom vôní a dotykov. Zažite nezabudnuteľnú masáž thajských terapeutiek.


Pozrime si krátke video o našom thajskom masážnom salóne Aisawan. Vo videu uvidíte prostredie v ktorom masáže robíme a tiež spôsob masáže.

Tradičné Thajské masáže. Poznajte pravé umenie relaxácie prostredníctvom vôní a dotykov. Zažite nezabudnuteľnú masáž thajských terapeutiek.

Siam, dnešné Thajsko, bolo asi jedinou krajinou, ktorá nebola nikdy kolonizovaná Európanmi. Vďaka svojej neporušenej prírode, idylickej atmosfére a čaru ho miestni obyvatelia nazývajú aj ako “Ríša anjelov“. Tu sa už od nepamäti traduje z generácie na generáciu tajomstvo exotickej thajskej masáže, inšpirovanej starovekými liečiteľmi.

Aisawan thai masáž a spa ako prvootvorené centrum thajskej masáže v Nitre s vyškolenými zdravotnými terapeutkami priamo z Thajska, ponúka svojej rozmanitej klientele služby na profesionálnej úrovni. Vďaka našim terapeutom máte možnosť práve u nás, zažit pravé čaro thajských masáží a rytuálov ako aj pomôct Vášmu telu a zbaviť ho akýchkoľvek bolestí natrvalo.

Kúsok z raja prinášame aj k Vám a pozývame Vás na exotické procedúry od pravých thajských terapeutiek, ktoré prostredníctvom svojho umenia sa osobne postarajú o nezabudnuteľní zážitok tak ako pre dámy, rovnako aj pre pánov. Zažite skutočnú atmosféru ďalekej Ázie prostredníctvom vôní a dotykov. Spoznajte pravé umenie relaxácie. Vitajte v centre thajskej masáže Aisawan.

Tradičná thajská masáž je jedným z najstarších liečebných postupov na svete.